מחנה הגלישה
של גלים -
ההרשמה בעיצומה!

החופש הגדול בפתח הקיץ כבר כאן ומחנה הגלישה של גלים מתחיל ממש בקרוב

קייטנת הגלישה של גלים בית ינאי נעורים בית הספר לגלישה:
חווית קיץ ייחודית לילדים ובני נוער שתהפוך את חופשת הקיץ למרגשת, חווייתית ומעצימה.


מחזור א' (10 ימים) – 1.7-11.7 (שבוע ראשון ימים ב'-ו')
מחזור ב' (10 ימים) – 14.7-25.7
מחזור ג' (10 ימים) – 28.7-8.8
מחזור ד' (10 ימים) – 11.8-22.8

עשרה ימי קייטנה

קייטנת הגלישה מתקיימת מדי קיץ במהלך יולי - אוגוסט ומתפרשת על פני ארבעה מחזורים. כל מחזור אורך 10 ימים בימים א׳ עד ה׳. שעות הקייטנה הן בין השעות 08:30-13:00 או 14:00-18:30 לבחירתכם.

מדריכים בוגרים ומקצועיים

מדריכי הגלישה שלנו עברו הכשרה מטעם בית הספר ״גלים״ וע"י מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים בתוכנית מיוחדת הכוללת ערכים חברתיים וחינוך מהגל הראשון. כלל המדריכים הם בוגרים ובעלי ידע וניסיון בחינוך, הדרכה ימית וגלישה בפרט.

קבוצות קטנות ואיכותיות

ההדרכה מתקיימת בקבוצות קטנות ביחס נמוך של מדריך לשישה חניכים, זאת על מנת להבטיח את איכות ההדרכה, הבטיחות והיחס האישי אותו אנו מעניקים לכל ילד. הקבוצות מחולקות לפי גיל ורמת גלישה, ממתחילים ועד גולשים מתקדמים.

בטיחות מעל הכל

מעבר לצוות המדריכים ישנם מנהלי פעילות מוסמכי אשר מפקחים על הפעילות בקו החוף לאורך כל שעות הפעילות ומסייעים לכל בעיה או קושי שיש לחניכים. בנוסף קיימים שירותי הצלה ועזרה ראשונה בחוף. כלל המשתתפים מבוטחים בביטוח אתגרי מלא.

חינוך מהגל הראשון

במהלך קייטנת הקיץ, מעבר לכיף, ביטחון וחברים חדשים, ירכשו החניכים מיומנויות מענף גלישת הגלים. אך לא רק. בית הספר לגלישה גלים בית ינאי נעורים מתמחה בהעצמת ילדים ובני נוער והקניית כישורי חיים וערכים באמצעות גלישת גלים, הן ברמה האישית והן ברמה החברתית.

משפחת גלים

״גלים״ הוא בית לגלישה מזה כ-13 שנים ונחשב לאחד מבתי הספר לגלישה הוותיקים והמקצועיים בישראל.בית הספר מתנהל באווירה חמה, משפחתית ומכילה בה אנו שואפים לגעת בכל חניך וחניך. בית הספר פועל כל השנה במתכונת של חוגי גלישה, קורסים מקצועיים, שיעורים פרטיים וקייטנות גלישה בחודשי הקיץ והחגים.

הסעות

אנו מנהלים מערך הסעות מסודר לחוף בית ינאי ולחוף נעורים מכל יישובי השרון, כוכב יאיר - צור יגאל ועמק חפר. בית הספר שם לעצמו מטרה להנגיש את ספורט הגלישה עבור אלו הגרים רחוק מחוף הים באופן נוח, מסודר ובטוח.

החופים שלנו

קייטנות הגלישה מתקיימות בחוף בית ינאי ובחוף נעורים - חבצלת השרון שבמועצה איזורית עמק חפר. חופים אלו הינם חופים מוכרזים עם מקלחות חמות, שירותים וחנייה חינם. אזורי פעילות הגלישה הינם בטיחותיים וללא סלעים.

דאגנו להכל!

החניכים מקבלים לאורך קייטנת הגלישה גלשן איכותי חדיש ובטיחותי וחולצת גלישה להגנה מהשמש. המחנה כולל ארוחת עשר בריאה ומזינה, שתייה והצללה לאורך כל שעות הפעילות. וכן, יש גם הסעות!

תוכן אקורדיון

ההדרכה מתקיימת בקבוצות קטנות ביחס נמוך של מדריך לשישה חניכים, זאת על מנת להבטיח את איכות ההדרכה, הבטיחות והיחס האישי אותו אנו מעניקים לכל ילד. הקבוצות מחולקות לפי גיל ורמת גלישה, ממתחילים ועד גולשים מתקדמים.

קייטנת הגלישה מתקיימת מדי קיץ במהלך יולי – אוגוסט ומתפרשת על פני ארבעה מחזורים. כל מחזור אורך 10 ימים בימים א׳ עד ה׳. שעות הקייטנה הן בין השעות 08:30-13:00 או 14:00-18:30 לבחירתכם.

במהלך קייטנת הקיץ, מעבר לכיף, ביטחון וחברים חדשים, ירכשו החניכים מיומנויות מענף גלישת הגלים. אך לא רק.
בית הספר לגלישה גלים בית ינאי נעורים מתמחה בהעצמת ילדים ובני נוער והקניית כישורי חיים וערכים באמצעות גלישת גלים, הן ברמה האישית והן ברמה החברתית.

תוכן אקורדיון

אנו מנהלים מערך הסעות מסודר לחוף בית ינאי ולחוף נעורים מכל יישובי השרון, כוכב יאיר – צור יגאל ועמק חפר. בית הספר שם לעצמו מטרה להנגיש את ספורט הגלישה עבור אלו הגרים רחוק מחוף הים באופן נוח, מסודר ובטוח.

מעבר לצוות המדריכים ישנם מנהלי פעילות מוסמכי אשר מפקחים על הפעילות בקו החוף לאורך כל שעות הפעילות ומסייעים לכל בעיה או קושי שיש לחניכים. בנוסף קיימים שירותי הצלה ועזרה ראשונה בחוף. כלל המשתתפים מבוטחים בביטוח אתגרי מלא.

״גלים״ הוא בית לגלישה מזה כ-13 שנים ונחשב לאחד מבתי הספר לגלישה הוותיקים והמקצועיים בישראל.בית הספר מתנהל באווירה חמה, משפחתית ומכילה בה אנו שואפים לגעת בכל חניך וחניך. בית הספר פועל כל השנה במתכונת של חוגי גלישה, קורסים מקצועיים, שיעורים פרטיים וקייטנות גלישה בחודשי הקיץ והחגים.

תוכן אקורדיון

מדריכי הגלישה שלנו עברו הכשרה מטעם בית הספר ״גלים״ וע"י מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים בתוכנית מיוחדת הכוללת ערכים חברתיים וחינוך מהגל הראשון. כלל המדריכים הם בוגרים ובעלי ידע וניסיון בחינוך, הדרכה ימית וגלישה בפרט.

קייטנות הגלישה מתקיימות בחוף בית ינאי ובחוף נעורים – חבצלת השרון שבמועצה איזורית עמק חפר. חופים אלו הינם חופים מוכרזים עם מקלחות חמות, שירותים וחנייה חינם. אזורי פעילות הגלישה הינם בטיחותיים וללא סלעים.

החניכים מקבלים לאורך קייטנת הגלישה גלשן איכותי חדיש ובטיחותי וחולצת גלישה להגנה מהשמש. המחנה כולל ארוחת עשר בריאה ומזינה, שתייה והצללה לאורך כל שעות הפעילות.
וכן, יש גם הסעות!

תשובות לשאלות נפוצות

ביה"ס לגלישה גלים הוקם בשנת 2004 בחוף הדולפינריום שבתל אביב. בשנת 2015 נפתחה שלוחה בעמק חפר, מועדון בחוף בית ינאי ובשנת 2017 גם בחוף נעורים, חבצלת השרון. בית הספר פועל כל השנה במתכונת של חוגים שנתיים, קורסים, שיעורים פרטיים, קבוצות חתירה ומחנות גלישה בחודשי הקיץ והחגים.

המדריכים של גלים הינם גולשים מנוסים ובוגרים (מעל גיל 23) בעלי ידע והכשרה בהדרכה ימית, הרואים בהדרכת גלישה שליחות ואפשרות לעזור ולפתח ילדים ונוער דרך ספורט ימי.

צוות המדריכים של בית הספר לגלישה גלים בית ינאי נעורים הינם בוגרי קורס מדריכי גלישה מטעם מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים.

בנוסף עוברים המדריכים הדרכה מקיפה אשר מעשירה את הידע שלהם בנושאים המתמקדים בבטיחות וחינוך על ידי מנהלי בית הספר.

 

ציוד הגלישה והספורט הימי שברשותנו הינו ציוד חדיש ובטיחותי שעומד בכל התקנים הנדרשים ומתוחזק באופן קבוע.

כל ילד מקבל גלשן מותאם אישית בתחילת הקייטנה וחולצת גלישה להגנה מהשמש לשימוש עד סוף הקייטנה.

המדריכים דואגים ומוודאים שכל החניכים נמרחים בקרם הגנה מספר פעמים במהלך היום וחובשים כובע לאורך כל הפעילות. במתחם הקייטנה ישנן ציליות וכמובן שהחניכים שוהים תחתן בכל זמן בו הם נמצאים מחוץ למים. ישנן הפסקות שתייה מתוזמנות במהלך יום הפעילות.

בנוסף ניתן לרכוש דרך ביה"ס לגלישה מקדם הגנה גבוהה עמיד במים המותאם לגולשים, חולצת לייקרה בעלת הגנת מהשמש וטייץ לגלישה.

מעבר לצוות המדריכים אשר נמצאים יחד עם החניכים במים ישנם מנהלי פעילות מוסמכים שתפקידם לפקח על הפעילות ולפתור כל בעיה או קושי שיש לחניכים. המדריכים נמצאים בקו החוף משגיחים על הפעילות ודואגים לביטחון ולרווחת הילדים.

תמיד יש שינויים והפתעות אך בגדול סדר היום שלנו הוא כזה:

 • 8:30 התארגנות, כינוס ושיחת פתיחה (קרם הגנה ומשמעת מים).
 • 8:45 תחילת פעילות כושר גופני וחימום / לימוד טכניקה.
 • 9:00 כניסה למים, כל קבוצה עובדת עצמאית.
 • 10:30 ארוחת עשר ומנוחה.
 • 10:45 לימוד תכנים עיוניים (בהתאם למצב הים).
 • 11:00 כניסה שנייה לפעילות במים
 • 12:35 יציאה מהמים והתארגנות.
 • 12:50 שיחת סיכום.
 • 13:00 שחרור הילדים.

כן, בקייטנת הקיץ מתקיים גם מחזור אחר הצהריים בין השעות 14:00-18:30.

פעילות מחזור קייטנת אחר הצהריים מתנהלת בדיוק כמו קייטנת הבוקר.

בזמן השהיה בחוף ילמדו הילדים תכנים עיוניים בנושא הים והגלישה כגון: הגשת עזרה ראשונה, הצלה, יסודות הימאות, היסטוריה של ענף הגלישה, זרמים, רוחות, כיוונים וכמובן חשיבות השמירה על חוף הים ואיכות הסביבה. בנוסף יועברו שיעורי יוגה ופילאטיס על ידי מדריכים מוסמכים. בחוף ישנם משחקי חוף שונים כמו כדורגל חופים, כדור עף, מטקות, פריזבי בהם הילדים יכולים לשחק בזמן ההפסקה.

הקבוצות הינן קבוצות איכות וההדרכה מתבצעת ביחס של מדריך לשישה ילדים. כל מדריך עובר תהליך משמעותי יחד עם קבוצתו הן ברמה המקצועית והן ברמה הערכית.

הקבוצות מחולקות לפי שני פרמטרים מרכזיים והם:

גיל  החניכים ורמת הגלישה שלהם וההתמודדות שלהם עם הים.

חשוב לציין שבעקבות העובדה שההדרכה מתבצעת בקבוצות קטנות ישנה אפשרות של הבדלי רמות והדגש ניתן על הפן החברתי.

לרשות הילדים מים קרים לאורך כל שעות הפעילות. הפסקות שתיה כל שעה ו"מסדר מים" מתבצע על ידי המדריך. על ההורים להדגיש בנוסף את חשיבות שתיית מים במהלך הקייטנה. הילדים מקבלים ארוחת עשר מזינה: כריך לבחירה ופירות.

לצערנו המדוזות מגיעות לביקור בחופי ארצנו בחודשי הקיץ, אך לעיתים הם מגיעות לתקופה קצרה וממשיכות לדרכן כבר בתחילת יולי.

את הצריבות מהמדוזות ניתן לחלק לשני סוגים:

 1. צריבה מהמדוזה עצמה – מקרה נדיר מאוד מכיוון שאת המדוזה רואים וכך אפשר להימנע ממגע ישיר איתה.
 2. צריבות מה"ריר"- חלקיקי ארס מהמדוזה המציקים לנו כמו עקיצות יתוש, יש שרגישים לזה יותר ויש שפחות.

כדי למנוע 95% מהצריבות אנו ממליצים ללבוש מתחת למכנסי הגלישה מכנס טייץ ארוך אותו ניתן לרכוש דרך בית הספר לגלישה.

בנוסף, עבור פלג הגוף העליון מקבלים החניכים מבית הספר חולצת לייקרה ארוכה לזמן המחנה.

עם זאת אנו מסבירים כי המדוזות הם חלק בלתי נמנע מעולמו של הגולש !

בכל נקודת גלישה ממוקמים על החוף בקבוקי חומץ ואלוורה. החומץ מנטרל את תאי הארס, האלוורה מרגיעה את העור, תחושת הצריבה חולפת במהירות ומאפשרת לגולש להיכנס שוב למים. חניכים עם רגישות יתר יטופלו בהתאם ע"י החובש.

לידע כללי: אסור לשפשף צריבות של מדוזות עם חול ורצוי לשטוף היטב עם מים מתוקים.

גלים בית הספר לגלישה מבוטח בביטוח מלא – אתגרי עבור כל החניכים במשך כל זמן הפעילות.

בית הספר גלים פועל באישור ופיקוח של משרד החינוך, ארגון גולשי הגלים.

מתחם הקייטנה מסודר ועבר אישור קצין ביטחון בשטח.

כמובן, חוף בית ינאי וחוף נעורים הינם חופים מסודרים ומקיימים שירותי הצלה ומרפאה.

בנוסף יש מגיש עזרה ראשונה, הנמצא במתחם המחנה במהלך כל הפעילות.

ההרשמה מתבצעת דרך טופס הרשמה שישלח אליכם לפי איזור מגוריכם.

יש ליצור איתנו קשר בטלפון או בוואטסטפ: 058-514-1189, 09-9668189 או להשאיר פרטים כאן ונחזור אליכם.

התשלום אפשרי במזומן, אשראי וצ'קים (עד 3 תשלומים ללא ריבית). דמי הרשמה על סך 250₪ ישולמו בכרטיס אשראי בעת הרישום ולא יוחזרו במקרה של ביטול.

ניתן להתחרט ולקבל החזר כספי עד 3 ימי פעילות במחנה (דמי ההרשמה אינם ניתנים להחזר).

לא יינתן קיזוז/החזר כספי לאחר 3 ימי פעילות ויותר במחנה לרבות במצב של ימי מחלה, טיולים, אירועים משפחתיים וכדומה. (יש לעדכן מראש).

ניתן להשלים במחזורים הבאים על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש.
לא ניתן לקבל החזר כספי על ימים בודדים שהוחסרו.

ישנה הנחת אחים בסך של 150₪ לנרשמים למחזור מלא או 75₪ לנרשמים לחצי מחזור. לנרשמים למחזור כפול ישנה הנחה של 150₪.

למי מתאימה
קייטנת הגלישה של גלים?

הקייטנה מיועדת לבנים ובנות בגילאי 7 עד 17. קבוצות ייעודיות לבני יוער עם תכנים מותאמים ומתקדמים.

מגולשים מתחילים ללא ידע קודם ועד לגולשים מנוסים שרוצים להשתפר ולהתמקצע בעולם הגלישה.

ידע שחייה בסיסי חובה.

כותבים עלינו

עינב נוף אגם כץ
עינב נוף אגם כץ
@einav.nofagamkatz
קרא עוד
״קייטנה מהממת ועל רמה צוות מדריכים מקסים וצוות הנהלה סופר מקצועי! מקפידים מאוד על שאם הגנה ושתיית מים והבן שלי חזר בעננים כל יום מחדש! מחכים כבר לשנה הבאה״
אוהד חילי
אוהד חילי
@ohad.hilly
קרא עוד
״כאבא לשני ילדים שגלשו במועדון, וכתלמיד שהתחיל לעשות את צעדיו (או פופ אפיו) הראשונים במועדון, אני יכול להגיד רק דברים טובים על המועדון. צוות מקצועי, אווירה נעימה, גישה מדהימה לילדים. נפעמתי מהגישה החינוכית, העבודה המסודרת והקשר האישי שנוצר עם הילדים ואתי. ממליץ בחום רב.״
רונית אשכנזי
רונית אשכנזי
@RonitHilla
קרא עוד
״קייטנה נהדרת, הילדה חזרה מאושרת. יותם מנהל ביד רמה צוות מדריכים מקצועי ומקסים. ניהול ההסעות היה מצויין. מחכים כבר לשנה הבאה🏄🏼‍♂️🏄🏼‍♂️״ ממליצה בחום תודה רבה לכם יותם, ברק וארבל על שבועיים מלאי חוויות 💜💜
אילנית עופרי שאטי
אילנית עופרי שאטי
@100000280426518
קרא עוד
״עומר, הדס וכל צוות גלים היקר... רצינו לאמר תודה על קייטנה נפלאה ... עדי חווה חוויה נהדרת, קם בשמחה בכל בוקר, נהנה מכל רגע וחוזר מלא בחוויות ובהסברים על גלישה..על הים...ועל הרוח .... תודה על היחס החם והאישי של המדריכים... מקווה שנתראה גם בחוגים״
שירה תורג׳מן
שירה תורג׳מן
@shira.turgeman
קרא עוד
״טוב אז.. סיימנו היום קייטנת גלישה מושלמת. אורי לא הסכים לפספס אף יום, חזר מאושר וכבר ביקש להירשם לפעם הבאה. גלים, אין עליכם. תודה רבה על המקצועיות, היחס האישי, ועל חשיבה על כל פרט! אתם פשוט א ל ו פ י ם! ממליצה בחום 🙏🏻😍״
אור טל
אור טל
@aur.tal
קרא עוד
״גלים בית הספר לגלישה הוא מקום של אנשי חינוך וכושר, מקום שדואגים לחניכים, מלמדים אותם לא רק לגלו אלא גם להיות חברים טובים. ממליצים בחום גם לבנים וגם לבנות״
סקורניק מורן
סקורניק מורן
קרא עוד
"אתם מדהימים בגישה שלכם..מכילים ורואים כל ילד וילד..אכפתיות התחשבות והכל זורם ונעים..תודה למאיה מדריכת על קסומה אמיתית ולעומר שתמיד עם אצבע על הדופק ודואג שהכל ילך כמו שצריך..אז שוב תודה "
Anat Noy
קרא עוד
״קייטנה מעולה שמובילים אותה מדריכים מקצועיים ואחראיים!! המון חוויות אוכל טעים תחושה שהילדים בידיים טובות!! בטוח שנחזור לעוד סיבוב🙂 ״
Limor Marcus
קרא עוד
״קיטנה מאורגנת ומנוהלת היטב, ובעיקר מהנה ביותר. מיקה חזרה בכל יום מאושרת והתעצבה שהסתימה!״
Or Weiss
קרא עוד
״קייטנה מושלמת, מעצימה! מדריכים מקסימים, ניהול אחראי. מומלץ!״
Noah Ofek
קרא עוד
"שני הילדים שלנו (בן 12 ובת 8) סיימו היום קייטנה של שבועיים. הם חזרו כל יום עם עיניים נוצצות! חוויה מדהימה. בנוסף אין מילים לתאר את הארגון והתפעול והמדריכים המדהימים. מומלץ בחום רב!"
שרי צור
שרי צור
קרא עוד
"בית הספר לגלים בבית ינאי ובראשו עומר המקסים הוא בית ספר שהוא בעצם בית. כל השנה בחום ובקור מגיעים הילדים באהבה ולא מוותרים. עומר והצוות פשוט חיים את הים ועם גישה מדהימה לילדים. חוויה לחיים. לכל גיל. חובה להתחיל!"
הקודם
הבא

מעוניינים להירשם?
רוצים לשמוע מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מוזמנים להצטרף למשפחת גלים בית ינאי נעורים ולגלוש איתנו בקיץ הקרוב – עשרה ימים של מחנה הגלישה האיכותי והמקצועי בישראל.

* שימו לב – על מנת לשמור על קבוצות קטנות ואיכותיות, מספר המקומות מוגבל *

נתראה במים, צוות גלים

עקבו אחר הפעילויות שלנו

פה תוכלו לשאול אותנו על הרשמה לקייטנת גלישה בקיץ
ונחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות

המועדונים שלנו ממוקמים בשני חופים במועצה אזורית עמק חפר

בחרו איפה ברצונכם להירשם:

שובר מתנה

מכירים את אלה שאף פעם לא יפרגנו לעצמם במשהו שהם תמיד רצו לעשות? אז הנה מתנה מיוחדת וחוויתית לבן אדם אהוב שהוא יזכור לכל החיים.
בגלים בית ינאי נעורים ניתן לרכוש שובר מתנה חגיגי ומעוצב לבחירתכם עם הקדשה אישית.
תוכלו להעניק שיעור גלישה או סאפ חוויתי ליחיד, זוג או קבוצה, קורס גלישה מקצועי בן חמישה מפגשים, כרטיסיית השכרות או שובר כספי למימוש בחנות הגלישה שלנו.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור איתכם קשר לרכישה. שובר המתנה יישלח אליכם עם הקדשה, החוויה עלינו!

דילוג לתוכן