חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מי אנחנו

אודות המועדון

גלים בית ינאי – נעורים בית הספר לגלישה הינו מרכז ימי בעמק חפר הרואה בגלישת גלים כלי חינוכי, טיפולי וערכי. בית הספר מתמחה בהעצמת ילדים, בני נוער ומבוגרים והקניית כישורי חיים באמצעות גלישת גלים בדרך חווייתית וחברתית תוך מתן דגש על שימור החוף והסביבה ודרך ארץ.

ביה"ס לגלישה ״גלים״ הוקם בשנת 2004 בחוף הדולפינריום בתל אביב ונחשב אחד מבתי הספר הוותיקים והמקצועיים בתחום הגלישה והספורט הימי בארץ. כיום פועלות שלוחות של ״גלים״ בחוף גורדון שבתל אביב, באשקלון, בחוף בית ינאי ובחוף נעורים שחבצלת השרון, עמק חפר.

בגלים מתקיימים לאורך כל השנה חוגי גלישה לילדים ונוער וגם חוגי גלישה לבוגרים, נבחרות גלישה לגולשים מתקדמים, קייטנות גלישה בחודשי הקיץ והחגים, גלישה טיפולית ופרויקטים חינוכיים בלתי פורמאליים לאוכלוסיות שונות. כמו כן אנו מפעילים חנות גלישה בחוף נעורים, השכרת ציוד גלישה וסאפ ומתמחים באירועי חוף פרטיים לחברות וארגונים, ימי הולדת ועוד.

גישה חינוכית

בית הספר פועל באוריינטציה חינוכית וחברתית, מקדם ומפתח את חניכיו בתחום הלימודי, אישי וחברתי. החניכים עוברים תהליכים משמעותיים אלו דרך ספורט הגלישה, כושר גופני ומשחקי אתגר בים וביבשה.

סביבת הים והאהבה לספורט הגלישה מאפשרת לנו כמחנכים גישה מיוחדת לעולמו של האדם,
בעזרתה אנו מפתחים ערכים מלמדים ומטמיעים דפוסי התנהגות חיוביים.

הים הוא סביבה שונה ואיכותית בה אנו משתמשים לטובת הקניית ערכים מגוונים ותכנים עיוניים:
שמירה על איכות הסביבה והים, הגשת עזרה ראשונה, עבודת צוות, התמודדות עם אתגרים ופחדים,
תקשורת, אמון, מנהיגות, סבלנות, סובלנות וכמובן חוויות הצלחה רבות אשר תורמות לחיזוק הביטחון העצמי.

אנו מגשימים את מטרותינו דרך הדרכה בקבוצות איכות קטנות (עד חמישה חניכים למדריך).
בעזרת מדריכים מקצועיים, מנוסים ובוגרים בעלי ידע וניסיון נרחב בהדרכת ילדים ונוער והדרכה ימית בפרט.

אנו בגלים מאמינים שיחס מיוחד לתלמיד בשילוב מקצועיות יהפכו את צעדיכם הראשונים בספורט הגלישה לחוויה בלתי נשכחת.

צוות המדריכים של גלים בית ינאי נעורים הינו מוסמך מכון ווינגייט ומאושר על ידי ארגון גולשי הגלים ומשרד החינוך.
בנוסף כל המדריכים עוברים הכשרה מקצועית של בית הספר לגלישה "גלים", מבצעים שיחות קבועות בהם אנו מנתחים את הדברים ומוצאים פתרונות, הדרכות בנושאים שונים במהלך השנה ועוד.

צוות המדריכים של גלים בית ינאי נעורים הם הכוח של בית הספר והקשר העמוק שנוצר בינם לבין החניכים הוא בלתי נפרד מתהליך החניכה והלמידה.

הכירו את המנהלים שלנו

בוגר תואר ראשון בניהול ומשאבי אנוש, בעל ניסיון רב שנים בהדרכת ילדים ונוער בסיכון בים ומחוצה לו. גלישה בשביל עומר היא כלי ערכי וחינוכי, הוא מוצא את הים והגלישה כמקום של פורקן וחיבור עצמי. 🏄 עומר טוען שהים והגלישה מקבילים לחיים- פעם אתה למטה ופעם אתה למעלה, חווה תסכולים, רגעי אושר, פוגש אנשים, מתאהב ולומד על עצמך. ואין משפט שמתאר זאת יותר טוב ״ocean is life, surfing is the way"
'

עומר לניאדו

בעלים ומנהל בית הספר לגלישה

הדס בעלת נסיון רב בהדרכת ילדים ונוער ורואה בגלישת גלים כלי טיפולי ופתח לעולמם של החניכים. היא שואפת לתת לכל ילד את המקום להביא את עצמו לידי ביטוי והגשמה יחד עם הקשיים והתסכולים שהים מציב בפניו עבורה הים הוא מקום להיות בכאן ועכשיו, לחוות את הרגע ולהנות משקיעה כל יום מחדש.
'

הדס כרמון (דוס)

מנהלת וצלמת

בן 32, גדל בכפר הנגיד. חוף הבית: פלמחים. גולש 15 שנה. ביולוג ימי. גלישה והים זה המקום שאני מקבל בו שקט, אושר, חיבור עם אנשים והזדמנות ללמוד וללמד. עבדתי במספר מועדני גלישה והחלטתי לקחת את כל מה שלמדתי, לאחד את הכל יחד ולהקים מקום שיהווה בי עבור קהילת אנשי הים. אני מאמין שכל מי שרוצה לגלוש יכול, אין שום דבר שעוצר אף אחד. המפתח להצלחה בגלישה הוא להבין את הים ולייצר חוויה הדרגתית ומהנה!
'

יותם רופא (יותקה)

בעלים ומנהל בית הספר לגלישה

בן 30, גדל בצוקי ים. גלישה בשבילי זה תרפיה, אושר, עמידה מול אתגרים, החיים. כחלק מהיותי מטפל אני שמח לעזור לאנשים להתמודד עם הים ולגבור על הפחדים שלהם וזו אחת הסיבות שאני אוהב להדריך גלישה. הים הוא מקום מצויין להרגיש משוחרר ולפרוק את עול היומיום, מבחינתי מה שמיוחד ב"גלים" הוא שאנחנו מועדון בו ערך החינוך ואהבת הים הם ערך עליון.
'

נדב עמיחי (נדי)

מאמן קבוצת בוגרים

האמא והאבא של המדריכים במועדון. בן 29, גדל במועצה אזורית באר טוביה. חוף הבית: ניצנים. ביולוג ימי. התחלתי לגלוש בגיל 13, התמכרתי לזה מהגל הראשון. גלישה בשבילי זה מקום המקום הבטוח, המקום בו אני מנקה את המחשבות שלי, נטען ומתחבר לטבע ולעוצמה הבלתי נתפסת של הים. אני מאמין שהים הוא המחנך הטוב ביותר והתפקיד שלי הוא בסך הכל להנגיש ולהעביר את המסר הלאה.
'

מעוז מוסא

מנהל פעילות

בן 27, גדל בכפר הנגיד. חוף הבית: פלמחים. גולש מגיל 10. גלישה בשבילי זה דרך חיים. תמיד מצאתי את עצמי בים וזה חלק גדול ממי שאני. הדברים שהכי חשוב לי להעביר לחניכים שלי זה דרך ארץ וטכניקה נכונה. מה שמייחד את המועדון שלנו זה החומר האנושי, המקצועיות וההבנה והעמקה של הים מכל הכיוונים, לנסות ולהתנסות ולהיות בים כמה שיותר.
'

ניצן רופא (ניצו)

מאמן נבחרות

החופים שלנו

חוף נעורים

חוף נעורים הקסום שוכן למרגלות הישובים חבצלת השרון – צוקי ים, בין נתניה בדרום לבית ינאי בצפון. זה הוא חוף קטן, פרטי ושקט אשר מתוחזק על ידינו ועל ידי התושבים ובכך נשאר נקי מאוד וידידותי לטבע. ניתן למצוא בחוף מגוון רחב של בע"ח וצמחייה ימית. בסמוך לחוף ישנם נקודות סלעיות יפיפיות לשנרקל בימים בהם הים רגוע ושקט, בנוסף לסירה טרופה בה מתקבצים בע"ח מיוחדים.

בית הספר לגלישה גלים נעורים הוא היחיד הפועל בחוף ולכן אנו נהנים מאווירת לימוד בטיחותית נעימה ומרווחת.

סוג הגל בחוף נעורים הוא Beach Break וישנם מספר ברייקים לאורך החוף. החוף מתאפיין בקרקע חולית בקיץ המכסה סלעים שנחשפים במהלך החורף והאביב. הגל מגוון ומתאים לכל הרמות, אך בימים גבוהים ובמיוחד בחורף הגל נוטה להיות חלול וצינורי ומתאים יותר לגלשנים קצרים. בשל המצוק מעל החוף הוא מוגן מרוח מזרחית.

בחוף נעורים פועלים שירותי הצלה ועזרה ראשונה, מסעדה, שירותים, מלתחות עם מקלחת מקורה ומקלחות חוף. יש מספר פינות מוצלות ושולחנות פיקניק. כמו כן החוף נגיש לנכים והחנייה היא חינם.

גלישה חוף נעורים
חוף נעורים. צילום Drop Production
גלישה בבית ינאי
חוף בית ינאי. צילום Drop Production

חוף בית ינאי

רצועת החוף הרחבה, הארוכה והיפייפיה של בית ינאי מתחילה מנחל אלכסנדר הנשפך לים ועד לצוק בית ינאי. החוף עשיר ומגוון ומכיל שפע מהצומח והחי. במתחם השמורה ישנו מרכז להצלת צבי ים. בקצה הצפוני של השמורה ישנו מעגן טבעי ובו שפע של מינים וזנים של דגים מרהיבים, שם אנו נהנים לשנרקל עם החניכים בימים ללא גלים כשהים צלול ורגוע.

סוג הגל בחוף בית ינאי הוא Beach Break וישנם מספר ברייקים לאורך החוף. החוף מתאפיין בקרקע חולית והגל נוטה להיות ארוך ורך ולכן נהנים ממנו גולשים בכל הרמות ובכל סוגי הגלשנים.

בחוף בית ינאי פועלים שירותי הצלה ועזרה ראשונה, קיוסק, שירותים, מלתחות עם מקלחת מקורה ומקלחות חוף. יש מספר פינות מוצלות ושולחנות פיקניק. כמו כן החוף נגיש לנכים והחנייה היא חינם.

אישורים וביטוחים

  • גלים בית ינאי נעורים בית הספר לגלישה הינו בית ספר מקצועי ללימוד והדרכת גלישת גלים וסאפ.
  • מנוהל על ידי מדריכי גלישה בוגרים ובעלי ידע וניסיון בהדרכה ימית ובהדרכת ילדים ונוער שעברו הכשרה מטעם מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים.
  • בית הספר מבוטח בביטוח אתגרי מלא ומאושר על ידי משרד החינוך, לקיום פעילויות במהלך שנת הלימודים ובחופשים.
  • בית הספר עובד בשיתוף פעולה עם מועצה אזורית עמק חפר ורשות הטבע והגנים.
  • אזור הפעילות הימית נבדק ואושר על ידי קצין בטיחות מוסמך.

כותבים עלינו

ממליצים עלינו

שובר מתנה

מכירים את אלה שאף פעם לא יפרגנו לעצמם במשהו שהם תמיד רצו לעשות? אז הנה מתנה מיוחדת וחוויתית לבן אדם אהוב שהוא יזכור לכל החיים.
בגלים בית ינאי נעורים ניתן לרכוש שובר מתנה חגיגי ומעוצב לבחירתכם עם הקדשה אישית.
תוכלו להעניק שיעור גלישה או סאפ חוויתי ליחיד, זוג או קבוצה, קורס גלישה מקצועי בן חמישה מפגשים, כרטיסיית השכרות או שובר כספי למימוש בחנות הגלישה שלנו.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור איתכם קשר לרכישה. שובר המתנה יישלח אליכם עם הקדשה, החוויה עלינו!

פה תוכלו לשאול אותנו על מי אנחנו
ונחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות
דילוג לתוכן