חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חוגי גלישה לילדים ונוער

בית הספר לגלישה גלים בית ינאי – נעורים מזמין אתכם להצטרף למשפחת גלים ולהכניס את ספורט הגלישה לשגרת היומיום!

חוגי הגלישה של בית הספר לגלישה גלים בית ינאי – נעורים מתקיימים בין החודשים אוקטובר עד יוני (תשעה חודשים) לאחר שעות הלימודים באמצע השבוע ובימי שישי. ניתן להירשם במתכונת חד שבועית או דו שבועית.

חוגי הגלישה מתקיימים בחוף בית ינאי ובחוף נעורים, חבצלת השרון שבעמק חפר ואורכם שעתיים.

במהלך שנת הפעילות ירכשו משתתפי החוג מיומנויות שיאפשרו להם להתחיל את דרכם בים הפתוח, ללמוד ולהתמקצע בענף גלישת הגלים והספורט הימי, אך לא רק. חוג גלישת גלים הינו חוג שנועד להעניק לעשרות גולשים צעירים מסגרת שנתית, ספורטיבית ואיכותית, ידע מקצועי ומגוון כלים אישיים, חברתיים וחינוכיים בסביבה מכילה, קשובה ומשפחתית.

חוג גלישה לנוער בעמק חפר

חוג גלישה לנוער בחבצלת השרון

מעגל גולשים

קייטנת גלישה בפסח

חוג גלישה בגלים בית ינאי נעורים – הערך המוסף

גלים בית הספר לגלישה הינו מרכז ימי הרואה בגלישת גלים כלי חינוכי וערכי להעצמת ילדים ובני נוער והקניית כישורי חיים בדרך חווייתית וחברתית. חוגי הגלישה משלבים מקצועיות וספורט יחד עם חינוך וערכים.

בפן החינוכי – חברתי: שמירה על איכות הסביבה והים, עבודת צוות, התמודדות עם אתגרים, התמודדות עם פחדים, תקשורת, אמון, מנהיגות, סבלנות וכמובן חוויות הצלחה רבות. התכנים בחוג הגלישה מועברים בדרכים שונות בים וביבשה ובניהם משחקי שיתוף פעולה ואתגר המעודדים את חשיבות הפרט בקבוצה על ידי חיזוקים חיוביים להעצמת כל חניך וחניך.

בפן המקצועי: חניכי בית הספר ירכשו מיומנויות בסיסיות ומתקדמות בענף הגלישה: הכרת הגלשן, כיצד לחתור על הגלשן, עמידה נכונה, קריאת הים והגלים, כללי התנהגות ובטיחות במים. הגשת עזרה ראשונה, לימוד תכנים בסיסיים בימאות והכרת הים, היסטוריה של הגלישה בארץ ובחו"ל, הצלה והגשת סיוע בעזרת גלשן גלים, זרמים ורוחות. במהלך הפעילות ניתן דגש רב על חשיבות שיפור הכושר הגופני, כוח, יציבות, קואורדינציה וגמישות. מסלולים ייחודיים לגולשים מתקדמים ובעלי ניסיון בגלישת גלים הרוצים להעשיר את מיומנותם בתחום, כגון קבוצות מתקדמים ונבחרת גלישה לילדים ולנוער.

הקבוצות בחוגי הגלישה

חוגי הגלישה של גלים מתאימים לילדים ונוער מכיתות ב׳ ועד יב׳ ובלבד שיהיו בעלי ידע שחייה בסיסי.

אנו מגשימים את מטרותינו דרך הדרכה בקבוצות איכות (עד שישה חניכים למדריך) בעזרת מדריכים בוגרים ומקצועיים. הקבוצות קטנות ומאפשרות מתן יחס אישי לכל חניך וחניך.

החניכים בחוג מתחלקים לקבוצות לפי גיל ורמת גלישה והתכנים מותאמים לכל קבוצה. ניתן להצטרף לחוג הגלישה ללא ניסיון כלל בגלישה או להצטרף לקבוצת המתקדמים אתם כבר גולשים.

גולשים מתקדמים המעוניינים לשפר את הגלישה באופן מעמיק ומקצועי מוזמנים להצטרף לנבחרת הגלישה של גלים – נבחרת נוער או נבחרת ילדים. הנבחרות מתאמנות כפעמיים בשבוע עם מאמן גלישה מוסמך וגולש מקצועי. האימונים מעמיקים ומקיפים וכוללים אימוני כושר נלווה לגלישה, ניתוחי גלישה בווידאו, תזונה, חומר עיוני ועוד על מנת לשפר ביצועים, טכניקה וכושר פיזי והתמודדות עם תנאי ים מאתגרים.

צוות המדריכים שלנו

צוות המדריכים של בית הספר לגלישה גלים בית ינאי נעורים הינו צוות בוגר ומנוסה, בעל ידע וניסיון בהדרכת ילדים ונוער ובהדרכת גלישה בפרט. אנו שמים דגש מיוחד וחשיבות עליונה לאיכות המדריכים והצוות, שיהיו אנשים בעלי מצפון מוסרי וחינוכי, שילמדו את החניכים להיות אנשים טובים בראש ובראשונה.

כלל המדריכים שלנו עברו הכשרה של מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים להדרכת גלישה והכשרות של בית הספר לגלישה גלים.

מה מקבלים בחוג גלישה בגלים בית ינאי נעורים?

ברשות בית הספר ציוד גלישה איכותי וחדיש והחניכים נהנים מגלשנים איכותיים, סאפים וציוד צלילה. במהלך חודשי החורף החניכים מקבלים חליפת גלישה ובקיץ חולצת לייקרה UPF +50 להגנה מהשמש.

בחוף ישנן מלתחות ומקלחות עם מים חמים וכוס תה חמה שמחכה להם בסוף הפעילות. כמובן שבחודשי הקיץ ישנה ציליה גדולה בחוף ומים לאורך כל הפעילות.

לעיתים קרובות הפעילות מתועדת על ידי צלמת מקצועית והתמונות מועלות לדף הפייסבוק והאינסטגרם שלנו. ההורים והחניכים יכולים להנות ולצפות בהתנסות ובהתקדמות שלהם בים. הצילומים משמשים בין היתר עבור למידה וניתוח הגלישה בוידאו עם החניכים.

הסעות לחוף בית ינאי ולחוף נעורים

אחת ממטרתנו העיקרית בבית הספר לגלישה גלים בית ינאי נעורים, הינה הנגשת הים וספורט הגלישה לאלו שגרים רחוק מהחוף. אנו מנהלים מערך הסעות מקיף מכל איזור נתניה, עמק חפר, איזור השרון מנתניה ועד חדרה, בשיתוף פעולה עם חברת ההסעות "רגב ערבה" המאושרת על ידי משרד החינוך להסעת ילדים ונוער. ההסעות ניתנות בעלות סמלית ומאפשרות להורים לשלוח את ילדיהם לחוג גלישה בבטחה.

אישורים וביטוחים

  • כלל חניכי בית הספר מבוטחים לכל אורך שעות הפעילות.
  • אזור פעילות הגלישה עבר בדיקה ע"י קצין בטיחות.
  • גלים בית הספר לגלישה פועל באישור משרד החינוך וארגון הגלישה בישראל.
  • כלל המדריכים עברו הכשרה מטעם מכון וינגייט ומוסמכים להדריך ילדים ובני נוער.
חוג גלישה שנתי בנעורים

בית ספר לגלישה חוג לילדים

חוג גלישת גלים

חוג גלישה חבצלת השרון

חוג גלישת גלים שנתי

>> תשובות לשאלות נפוצות – חוגי גלישה

ממליצים עלינו

מאמרים אחרונים מהבלוג שלנו

פה תוכלו לשאול אותנו על חוגי גלישה לילדים ונוער
ונחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות

שובר מתנה

מכירים את אלה שאף פעם לא יפרגנו לעצמם במשהו שהם תמיד רצו לעשות? אז הנה מתנה מיוחדת וחוויתית לבן אדם אהוב שהוא יזכור לכל החיים.
בגלים בית ינאי נעורים ניתן לרכוש שובר מתנה חגיגי ומעוצב לבחירתכם עם הקדשה אישית.
תוכלו להעניק שיעור גלישה או סאפ חוויתי ליחיד, זוג או קבוצה, קורס גלישה מקצועי בן חמישה מפגשים, כרטיסיית השכרות או שובר כספי למימוש בחנות הגלישה שלנו.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור איתכם קשר לרכישה. שובר המתנה יישלח אליכם עם הקדשה, החוויה עלינו!

דילוג לתוכן